Over Unravel Club

De ondernemersclub die houdt van een uitdaging. Wij maken een sport van ontrafelen. Met de juiste, kritische vragen houden we opdrachtgevers een spiegel voor. Wij geven niet de oplossingen, maar helpen hen hun antwoorden definiëren. En we ondersteunen hen. Zodat zij weer helder zien en daardoor vooruit kunnen.

 • Autonomie

  Autonomie

  Wat we ontrafelen is ieders eigen bewuste keuze. Zo ervaart eenieder van ons vrijheid. Vrijheid om zelf in te vullen wat je doet. De vrijheid om te experimenteren met nieuwe ideeën. En vrijheid van de eigen onderneming. Die vrijheid is autonomie.

 • Meesterschap

  Unravel Club labels staan bekend om hun drang om steeds beter te worden in iets dat ertoe doet. Ieder vanuit de eigen ontrafelexpertise. Wat we doen, doen we met hart en ziel. We weten waar we goed in zijn en verheffen dit tot een kunst. Die drive die wij ervaren? Die werkt aanstekelijk. Het is die flow waar iedereen het over heeft. Hierdoor voelt werk niet meer als werk, maar als onze grootste passie. Wij noemen dat meesterschap.

 • Zingeving

  Mensen zijn van nature op zoek naar zingeving. Naar een doel dat groter en duurzamer is dan zijzelf. De mensen die het diepst gemotiveerd zijn, koppelen hun verlangen aan een doel dat groter is dan zijzelf. Dat noemen we zingeving.

Waarom een club?

Unravel Clubleden helpen elkaar verder. Onze synergie maakt ons groter dan de som der delen. Zie ons als een sterrenstelsel. Iedere ster is een sterke entiteit. Maar bundelen we de krachten dan zijn we sterker dan de zon. Zo kunnen wij bijdragen aan de meest complexe vraagstukken. En helpen wij elkaar, maar juist ook anderen verder in hun zoektocht. Dat is nou een clubgevoel. Zo komen wij verder en brengen wij anderen verder.

Het Clubhuis

Ons Clubhuis vind je aan het Griftpark in Utrecht. Het is een plek om samen te komen. Om samen te werken. Om samen te ontdekken. Om samen te ontrafelen. Onszelf, onze opdrachtgever en elkaar.

 

 • Wist je dat je ons clubhuis ook kunt huren?

  We delen onze fijne plek graag! Heb je een (coach)gesprek, teamsessie of andere activiteit met maximaal 6 personen en zoek je een fijne plek in Utrecht? Neem contact op met Merit om de mogelijkheden te bespreken.

Het Unravel Club Team

Deze externe helden in helderheid hebben ons geholpen ons verhaal te vertellen: Betoverende illustraties door Robert Jan Lechner, kraakheldere teksten van Merit Koutstaal, enkele haarscherpe foto’s door Annelien Nijland en een duidelijke website door Sander Kartman van Control F5.